GEREX II
Jako firma transportowa realizujemy najczęściej transporty (export, import) na terenie UE, jednak jesteśmy otwarci na nowe rynki. Są to transporty pełnopojazdowe, jak również drobnicowe, paletowe, w doładunku.

Specjalizujemy się w transporcie: okien, mebli, stali, materiałów budowlanych, towarów spożywczych. Realizujemy także indywidualne zlecenia jak: transport motocykli, quadów, obslugę imprez, targów, rajdów, zawodów. Posiadamy ubezpieczenie OCP na solidną stawkę, co daje bezpieczeństwo przewozu towarów.

Ponadto posiadamy własną spedycję i jeśli nie mamy w pobliżu załadunku własnego samochodu, możemy poszukać dla Państwa innego przewoźnika, co zaoszczędzi Państwu czas jak również pozwoli minimalizować koszty.

Firma Gerex II  z pasją wykonuje każde powierzone im zadanie, zgodnie z partnerskimi zasadami współpracy, dzięki czemu cieszy się dużym zaufaniem Klientów. Wieloletnie doświadczenie, światowe standardy oraz szerokie zastosowanie bardzo dobrego zaplecza technicznego floty gwarantuje, że Firma jest w stanie rozwiązać każdy problem Klienta związany z transportem drogowym na terenie całej Europy.

Swoim Klientom oferujemy:

- Przewozy międzynarodowe i krajowe naczepami standardowymi, megami o kubaturze 100 m3 (13,6x2,48x2,95 m), zestawami o kubaturze 120 m3 (7,7+7,7x2,48x3,00m), wszystkie o ładowności 24 tony),
- Szybkie przewozy małymi samochodami o ładowności od 3-8 ton,
- Kompleksową obsługę logistyczną obejmująca transport, magazynowanie, dystrybucję,
- Fachowy zespół spedytorów i specjalistów do spraw logistyki.

Kreatywność naszego młodego zespołu oraz doświadczenie naszych kierowców sprawia, że nie boimy się rozwiązywać najtrudniejszych problemów logistycznych. Wszystkie nasze działania jednoczy koronna zasada odpowiedzialności za powierzony towar i za terminowość wszystkich dostaw zgodnie z teorią zarządzania jakością.

Wysokie standardy i wzorowa organizacja pracy musi być kluczowym priorytetem każdej liczącej Firmy. My  uczestniczymy w tworzeniu Waszych sukcesów

Kontakt:

GEREX II
ul. Przemysłowa 26
32-765 Rzezawa
woj. małopolskie

Dzwoniąc poinformuj nas, że ofertę znalazłeś(aś)
w serwisie: Importerzy.pl
fax:
komórka:
Pokaż kontakt
0048 611 16 12
0048 720 899 160
0 elem. w schowku - kliknij!
Polub nas :)