AB logis Sp. z o.o.
KATEGORIE: Transport

W AB logis wiemy, ze Twój czas jest drogi i z tego powodu staramy się go Tobie oszczędzić. Dlatego też skupiamy Twoją uwagę na najważniejszych cechach, które charakteryzują firmę odpowiedzialnie zajmującą się serwisem transportowym.

Zlokalizowany przy terminalu kontenerowym w Gdyni oddział, poprzez swoje kontakty, jest w stanie zapewnić Tobie kompleksową obsługę spedycyjną, bezpośredni nadzór i kontrolę obsługi logistycznej ładunku. Nie pozostawiamy pytań bez odpowiedzi.

Nasi Agenci Celni są w przyjaznych stosunkach z miejscowym Urzędem Celnym. Sprawnie przygotują dla Ciebie odprawę celną ostateczną, lub tranzytową pod własnym zabezpieczeniem.

Jako nieliczna z firm spedycyjnych posiadamy własny, liczny, wyposażony w środki lokalizacji ładunku, nowoczesny tabor przewozowy, dzięki czemu możesz być spokojny o terminową oraz atrakcyjną cenowo dostawę.

Moglibyśmy długo jeszcze opowiadać Ci o korzyściach współpracy z AB logis. Jeśli więc masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami, pomożemy Tobie wyeliminować każdą wątpliwość i poprowadzimy przez cały proces transportu.

Podstawą działalności naszej firmy jest spedycja morska, dlatego też możemy zaoferować Państwu kompleksową i profesjonalną obsługę spedycyjną. Oferujemy transport morski, przewozy kontenerowe oraz transport kontenerów. Dzięki współpracy z największymi armatorami i operatorami w transporcie kontenerowym, nasze działania obejmują cały świat. Współpracujemy z najlepszymi i renomowanymi przewoźnikami, posiadamy także własne pojazdy, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu wykonanie usług na najwyższym poziomie. Spedycja morska, którą Wam oferujemy to kompleksowe rozwiązania, elastycznie dopasowane do indywidualnych potrzeb Klientów. Dbając o zadowolenie naszych Klientów zapewniamy kompleksową obsługę spedycyjną, bezpośredni nadzór i kontrolę obsługi logistycznej ładunku. Spedycja morska, którą się zajmujemy to nie tylko transport morski ale również drogowy, kolejowy i lotniczy. Naszym głównym atutem są ludzie, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu możecie być spokojni, że usługi przez nich wykonane: transport kontenerów i przewozy kontenerowe zostaną wykonane w terminie, sprawnie i profesjonalnie. Dobro Klienta zawsze jest sprawą najważniejszą i tym kierujemy się w naszych działaniach. Tak więc, jeśli interesuje Was transport morski, transport kontenerów czy przewozy kontenerowe, trafiliście doskonale!

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Kontakt:

AB logis Sp. z o.o.
Kontenerowa 69
81-155 Gdynia
woj. pomorskie

Dzwoniąc poinformuj nas, że ofertę znalazłeś(aś)
w serwisie: Importerzy.pl
telefon:
Pokaż kontakt
586213637
0 elem. w schowku - kliknij!
Polub nas :)