Znaleziono: Niemcy - 23 oferty

Rzezawa

Jako firma transportowa realizujemy najczęściej transporty (export, import) na terenie UE, jednak jesteśmy otwarci na nowe rynki. Są to transporty pełnopojazdowe, jak również drobnicowe, paletowe, w doładunku.


Koło

Firma Alfa-Tech oferuje hutnicze wyroby ze stali gatunkowych stopowych i wysokostopowych, według norm polskich PN, PN/EN, BN, europejskich EN, niemieckich DIN, LW, rosyjskich GOST, TU, OST, amerykańskich ASTM, AISI, UNS, SAE,  międzynarodowych ISO i innych.


Zielona Góra

Oferujemy różnego rodzaju usługi transportowe z Polski za granicę i z zagranicy do Polski. Posiadamy różnego rodzaju zezwolenia i certyfikaty na wykonywanie tzw. transportów specjalnych. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.


Hamburg

Nasza agencja celna robi wszystko, żeby odprawa celna towarów w Hamburgu (a przez sieć partnerów także w Rotterdamie, Amsterdamie i Antwerpii) trwała jak najkrócej i wiązała się z jak najniższymi kosztami.


Warszawa

Importujemy z Niemiec i Holandii ubrania robocze używane i nowe.

Świadczymy usługi transportowe w całej UE.


Piaseczno

Jesteśmy międzynarodową spedycją i agencją celną, która specjalizuje się w logistyce i odprawach celnych we Wschodniej Europie, Państwach WNP i Centralnej Azji.


Tychy

Załatwiamy wszelkie sprawy od A do Z w Urzędzie Celnym, Urzędzie Skarbowym, Wydziale Komunikacji, tłumaczenia dokumentów, ubezpieczenia komunikacyjne.


1 2 3 4 >>>
WYSZUKIWANIE ZAAWANSOWANE:
0 elem. w schowku - kliknij!
Polub nas :)