Kategoria:
Import z:
Warszawa

Jesteśmy firmą spedycyjną specjalizującą się w morskim i lądowym transporcie kontenerowym, ale świadczymy także inne krajowe i międzynarodowe usługi spedycyjne. Pomagamy także w organizacji odpraw celnych w szczególności w Hamburgu.


Cieszyn

Transport i Spedycja Krajowa i Międzynarodowa


Szczecin

Nasza oferta skierowana jest do przedsiębiorstw oraz osób prywatnych, posiadających potrzebę  transportu. Gwarantujemy kompleksową obsługę ładunków drobnicowych, całopojazdowych i specjalnych w ruchu krajowym oraz międzynarodowym.


Sosnowiec

Agencje Celne, Magazyn Cenlny, Intrastat, Logistyka.


Tychy

Odprawy celne w imporcie i exporcie, obsługa Intrastat, otwieranie karnetów TIR i ATA, legalizacja świadectw pochodzenia, przewozowych EUR 1/A. TR/T2L, udzielanie gwarancji i wystawianie przekazów T1/T2, zgłaszanie akcyzowe pojazdów samochodowych.


Kielce

JDM Logistic to profesjonalna firmą świadcząca usługi transportowe i przeprowadzkowe. Działamy lokalnie w obrębie miasta Kielc i Okolic, a także na terenie całego kraju i poza jego granicami na obszarze UE. Zapewniamy najwyższy standard usług.


Nowy Sącz

AGENCJA CELNA MARSZAŁEK oferuje odprawy celne import i eksport, sporządzanie deklaracji Intrastat oraz  wypełnianie deklaracji akcyzowych na samochody.


<<< ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... >>>
0 elem. w schowku - kliknij!
Polub nas :)